מפגשי יצירה

וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים, יְהִי אוֹר; וַיְהִי-אוֹר. וַיַּרְא אֱלֹהִים אֶת-הָאוֹר, כִּי-טוֹב;

מפגשי יצירה - התחדשות הכרתית - מודעות יוצרת

לאדם שעדיין אינו בן-בית ברבדים האנרגטיים שבקיומו, עשויה גישה זו ומכתב זה להראות מעט "מוזר, יוצא דופן, חריג" בנוף הרגיל.
אנחנו, איריס ורפאל בר לב, בעלי ומקימי "מרכז יסודות" שבירושלים, קיבלנו על עצמנו תפקיד מרתק:
להציג, לחשוף ולהתוודע, עבור עצמנו ובפני כל מי שבא איתנו במגע, נוף שונה, אחר, לא שיגרתי, בלתי צפוי ולעיתים אפילו מאתגר.
אנחנו עומדים להציג ולשתף נוף זה במהלך מפגשי קבוצות הלמידה.


אנחנו קוראים לקבוצות אלו: "מפגשי יצירה".
 
אנחנו יודעים בוודאות, את הדברים הבאים אודות המפגשים ואודות כולנו:
שיהיה מרתק, יהיה מסקרן, יהיה כיף בלתי רגיל, יהיה שמח, מעניין ומעשיר.


אנו יודעים בוודאות שהדבר החשוב ביותר העומד להתקיים, יהיה היצירה המשותפת, ושכולנו ניקח בה חלק.

אנחנו יודעים בוודאות שכתוצאה ממפגשים אלו, ההכרה של כולנו, תָּנוּעַ למקומות ומרחבים חדשים שטרם הייתה בהם. ואנחנו יודעים שכתוצאה מכך, כל אשר ישנו ימשיך להתרחב וימשיך להתפשט במסעו האין סופי, אל תוך הנצח.

הכל פשוט
זה כל כך פשוט להרגיש בטוב. הרגשה טובה זמינה לכולנו בכל רגע ורגע. כל שעלינו לעשות הוא לרצות בה, באמת ובתמים לרצות בה, ואז לאפשר לה להיכנס וזה כל הסוד לחיים מאושרים. צילום: איריס בר לב


אנחנו יודעים בוודאות שמפגשי יצירה אלו יתרחשו בו זמנית במספר רבדים. אנחנו יודעים שרבדים אלו פתוחים ונגישים לכל אחד ואחת, בכל רגע ורגע. ואנחנו יודעים שזה תמיד בתואם עם המוכנות שבה האדם נמצא, והיותו זמין ונגיש לאנרגיה. דבר לא מקדים ודבר לא מאחר. כשאנו מוכנים, הדבר שאנו מוכנים אליו, מגיע.

אנחנו יודעים בוודאות, שכל מי שנוטל חלק במפגשים אלו, יהיה שונה מכפי שהיה קודם לכן. אנחנו יודעים שהשינוי העומד להתרחש, יהיה משמעותי בחייו של הפרט. באותו האופן בו אנו סקרנים ומצפים עבור עצמנו, אנו סקרנים ומצפים עבור מי שיבוא ויצטרף אלינו. אנחנו יודעים בוודאות שכולנו נצא עשירים ממפגש זה.

אנחנו יודעים שכתוצאה מהרעיונות החדשים שהמשתתפים בקבוצה יחשפו אליהם, וכתוצאה מההתרחשות האנרגטית, הרגשתם האישית/פנימית תלך ותשתפר. כל אחד ירגיש ברגע ובזמן הנכון לו, שהוא חוזר הביתה, שהוא מוצא משהו שכמו אבד לו היכן שהוא בעבר, את ההרגשה של היותו שלם יותר, קרוב יותר אל עצמו.

אנחנו יודעים בוודאות שכל אחד יתמלא ויוצף בהרגשה המיוחדת של השיבה הביתה, בהרגשה הנפלאה של בטחון, יציבות והיות מוגן, אהוב, רצוי, עטוף, נתמך, מקובל, בדיוק כפי שהוא. אנחנו יודעים בוודאות שכתוצאה מכך, ההרגשה של לחץ ומצוקה, הצורך לנסות להיות אחר מכפי שהינו, להעמיד פנים, הצורך לרצות, לענות על ציפיות וכדומה, אט אט ילכו וידעכו ואת מקומם תמלא ההרגשה הנפלאה, המופלאה והנדירה, אותה הרגשה שכולנו כה צמאים לה, הרגשת החופש.
כשאנחנו מרגישים בטוב והרגשתנו הפנימית שמחה ויציבה, כל מי שבא איתנו במגע, יכול לחוש בכך ולקחת בכך חלק עבור עצמו.

אנחנו יודעים בוודאות שכל אחד, ימצא בזמן הנכון לו ובדיוק מוחלט, את האור הבוקע מבפנים. ושגילוי זה ימלא אותו באהבה, בשמחה ובאושר שאין מילים היכולות לתאר אותם.

אנחנו יודעים בוודאות את הדבר הבא שאולי הוא הדבר המוזר והפחות נגיש לנו בשלב זה:
אנחנו יודעים בוודאות שכל מי שייקח איתנו חלק במסע המופלא של מפגשי הקבוצות, יגלה את קיומה של אנרגיה פנימית מיוחדת במינה. אנחנו מכנים אנרגיה זו המקור.
ברגע שאדם מוצא ומגלה מחדש אנרגיה זו בתוכו, הוא מגלה ומכיר בכך שמעולם לא היה לבד, ולעולם לא יהיה לבד ושתמיד מלווה אותו ישות מדהימה ואוהבת ושכל מה שהוא חושק בו, כל מה שהוא רוצה וחושק, נובע מבפנים!

נעים ופשוט
הנה אני במקום בו אני נמצא, כמה פשוט ונעים זה. נעים וקל, פשוט להיות. צילום: איריס בר לב


אנחנו יודעים בוודאות שזה אשר הגיע לכאן מאופיין באומץ ותעוזה, ושתכונות אלו בדרך כלל לא קיבלו חופש ביטוי. אנחנו יודעים בוודאות שאותו אחד שנמצא כאן והגיע אלינו, תמיד הרגיש שהוא יוצא דופן, תמיד הרגיש מוזר במשהו, מחוץ לזרם, לא שייך.

ואנחנו יודעים, שעכשיו זה הזמן הנכון להיות שייך, להיות שייך לי ולהיות הדבר שכל חיי שאפתי להיות, להיות אני כפי שתמיד רציתי להיות. הערגה הזו, שלרגע לא שקטה, הינה הערגה המשותפת לכולנו, להיות אני, שלם ויציב, וכעת הגיע הזמן להעניק סיפוק זה לעצמי.

אנחנו יודעים בוודאות שאותו אחד שהגיע לכאן, מחפש מקום של שקט, של הרגשה נינוחה, מחפש את דרכו חזרה הביתה.
אנחנו יודעים בוודאות, שאותו אחד שהגיע לכאן, מחפש להימצא בחברת אנשים שמפעמת בהם הכמיהה לאהוב, זאת משום שהם יודעים בוודאות שאהבה, נמצאת בבסיס מי שהם ומבקשים למצוא לה ביטוי הולך וגובר.

אנחנו יודעים בוודאות, בגלל שאנחנו יודעים זאת בנו, שאותו אחד שהגיע לכאן, יודע שחייו כפי שהם נראים כרגע, הם מקטע של משהו גדול לאין-שיעור, בו.
אנחנו יודעים בוודאות, שאותו אחד שהגיע לכאן, הגיע בגלל שזה הרגע המתאים ביותר על רצף הזמן, עבורו, להימצא, ולקבל, ולאפשר, לעצמו, שינוי.


יקירים, אנחנו יודעים שאת אשר כתבנו כאן, בעומק קיומכם, יודעים זאת גם אתם.
הדלת נפתחה, האם תיכנסו בה? ההזמנה קיימת.
הדלת פתוחה לרווחה, ואת/ה הינך מוזמן לבוא ולהיכנס דרכה, לשוב הביתה.

שלכם,
איריס ורפאל בר לב

ESIM© – Energy Streams into Matter

השארת תגובה