מחשבה הינה רטיטה אנרגטית

כל מחשבה הינה בעלת תדר המייחד אותה. לכל מחשבה "צליל" הניתן לזיהוי. הצליל של מחשבה הינו האופן בו אני מרגיש כשאני חושב אותה. מחשבה בעלת תדר התואם את אשר אני רוצה ומבקש לעצמי, מרגישה טוב והצליל שהיא מפיקה בי נעים לאוזן הפנימית. מחשבה שאיננה בתואם עם זה שאני מבקש לעצמי, מרגישה לא נעים והצליל שהיא מפיקה, צורם. זו הדרך בה אנו יכולים להבחין האם המחשבה שאנו מארחים בזה הרגע תואמת את כוונתו ומשום כך להמשיך ולחשוב אותה, או האם המחשבה שאנו מארחים בזה הרגע איננה תואמת את אשר אנו מעוניינים להרגיש ולחוות ולהפסיק להציע אותה. האופן בו אנו מרגישים בעת חשיבת המחשבה, הינו הסמן המדוייק ביותר עבורנו. כך שאם ברצוננו להיות בתואם עם זה שאנו טוענים שאנו רוצים, עלינו להיות קשובים לאופן בו אנו מרגישים בעת שאנו חושבים את המחשבות שאנו חושבים. צילום: איריס בר לב

כל אשר ישנו, הינו אנרגיה רוטטת בעלת אין סוף אופני ביטוי.
אנחנו הננו יצורים המתרגמים אנרגיה.
החושים שלנו הם כלים מתוחכמים ומעודנים ביותר המתרגמים ויברציה אנ
רגטית, לתמונה מחשבתית, לתוכן מחשבתי.
באופן הזה אנו רוקמים את תמונת העולם כפי שאנו מכירים אותו.
העולם הינו רק תשקיף (ממשי ללא כל צל של ספק) של התמונה המתקבלת בהכרתנו, כתוצאה מהאופן המאוד מאוד ספציפי בו תרגמנו ויברציה, לתוכן בעל משמעות עבורנו.
כלומר, אם נתרגם את הויברציה שונה מכפי שאנו מתרגמים אותה כעת, העולם שישתקף מולנו, יהיה שונה!

 

מחשבה הינה רטיטה אנרגטית.

רטיטה אנרגטית זו, המחשבה, הינה בעלת כוח מגנטי אשר קורן מאיתנו אל רחבי היקום ובעזרת חוק המשיכה שהינו חוק עיקבי ותמידי, אוספת אליה מחשבות וויברציות דומות.
וויברציות דומות יכולות לבוא לידי ביטוי כ- אירועים, אנשים, חפצים, הרגשות, מחשבות דומות, זיכרונות ועוד.

כל מחשבה הינה בעלת כוח מגנטי. אולם לא כל מחשבה היא בעלת כוח יצירה דומה.
מחשבה שרגש חזק נילווה אליה היא בעלת יכולת יצירה חזקה ביותר. ככל שהרגש הנילווה למחשבה חזק יותר (ובחזק יותר הכוונה לבעל וויברציה אינטנסיבית יותר), יכולת היצירה והכוח המגנטי של אותה מחשבה, גדל.

אדם יכול לשאול, בשביל מה לי לדעת את כל זה, ומה לזה ולחיי? תגיד לי איך משיגים את מה שאני רוצה ללא כל התיאוריה וזה מספיק לי בהחלט.
ואני יכול לענות על שאלה שכזו כך:
אכן אין כל צורך לדעת ולהכיר את התיאוריה, על מנת לקבל את כל מה שאתה רוצה ומעוניין.
אינך צריך לעמוד בקריטריונים מסויימים, ומה שאתה רוצה אמור להיות שלך ללא כל מאמץ מצידך.
אתה ראוי לכל מה שעולה בדעתך שאתה מעוניין בו, בין אם זה כסף, רכוש, יחסים, ביטחון או בריאות יציבה. כל מה שעולה בליבך ואתה מכיר בכך שהינך רוצה בו, ראוי שיהיה לך.
אולם כל זה היה תקף ונכון אם אני ואתה היינו מוצאים את עצמנו כאן עכשיו על פני האדמה המופלאה הזו, והיה זה היום הראשון לבואנו לכאן, והיינו משמרים בנו את האיזון עם המקור ממנו זה עתה הגחנו.
אבל לא זו הסיטואציה שאנו מוצאים את עצמנו בה. עשינו עד כאן מסע די ארוך ואספנו הרגלים-מחשבתיים שקצת מקשים עלינו להימצא במקום הזה של קבלה ללא עוררין, ללא כל התנגדות וללא סתירה, של כל אשר אנחנו רוצים.
אספנו דעות מכל עבר. דעות של: מה אפשרי לי, למה אי ראוי. למדנו לטפח הערצה לעבודה קשה, למדנו ש"דברים לא מגיעים בקלות", למדנו שאין מספיק לכולם ושאם אני אקח לעצמי לאחר יחסר, למדנו שהיקום איננו חברותי ושעליי לפלס את דרכי בינות לסכנות ולאיומים הנשקפים אליי מכל עבר, למדנו וטיפחנו תפיסת חֶסֶר, למדנו לחנוק בתוכנו את התשוקות המתעוררות בנו, למדנו כיצד לנתק את עצמנו מהשפע שעוטף אותנו סביב, למדנו לאטום את אוזננו לקולות הבוקעים מבפנים, למדנו לוותר על הידיעה, הבטחון והוודאות בטוב הראוי והנכון לנו…… היננו תלמידים נאמנים לתפיסות-עולם שברובן המכריע שגויות מן היסוד, ומהוות בלם בתנועה החופשית שלנו אל עבר המקום המופלא של חדווה ושמחת קיום הממתינים לנו.
הרגלים, מחשבות ותפיסות עולם אלו שאספנו, כפופים לחוקי היקום. ועל מנת שנדע כיצד לפעול ולנהוג איתם, מתבקשת מאיתנו היכרות עם החוקים הללו.
כשאנו מבינים את הכוחות הפעילים בנו ביום יום שלנו ומתוך הבנה זו מבינים מדוע אנו מקבלים בחיינו את אשר אנו מקבלים, מבינים שדבר איננו קורה במקרה, ושהכל כפוף לחוקים יציבים ועיקביים, או אז נפתחת בפנינו אפשרות להתחיל לנהל את חיינו ועינייננו בדרך בה התכוונו מלכתחילה!
מתוך הבנה של חוקי היקום, מתאפשר לנו לנהל חיים של התחדשות הכרתית ומודעות יוצרת.

 


היקום מבוסס על ויברציה.
הכל, בכל מקום שהוא במרחבי כל אשר ישנו, רוטט והינו ויברציה במגוון אין סופי של מופעים.
ויברציה זו היא התכולה של היקום והיא כל היקום.
רטיטה מוזיקלית/מתמטית ניצחית.
רטיטה בעלת הרמוניה מושלמת של סדר ואיזון המאפשרת לאין סוף צורות ומופעים להגיח ולהתבטא בה.
רטיטה המכילה את הכל, המאפשרת את הכל, ואשר הכל נולד ונספג בה.
דבר אינו יוצא מיקום זה, דבר איננו מתווסף. הכל קיים כרטיטה אין סופית ומתמשכת בעכשיו ניצחי.

זה אופיו של היקום בו אנו שוהים.

ההכרה, המודעות, הינה המצע אשר מאפשר היוולדותה והיוצרותה של ויברציה.
כל מפגש, מגע, סיטואציה, כל התרחשות בזה אשר אנו מכנים חיים, יוצר בנו ויברציה כל שהיא.
בהתבוננותנו אל המרחב שסביבנו, אנחנו לא יכולים שלא תיווצר בנו ויברציה. מעצם היותנו חיים, מעצם היותנו כאן ועכשיו, מעצם היותנו מתבוננים אל מכלול התופעות המתרחשות סביבנו, נולדות בנו ללא הרף ויברציות אנרגטיות.
ההכרה שלנו אשר חשופה אל המגוון והריבוי, אל הקונטרסט, אל הרצוי מול הלא רצוי, מגרה בנו לידתן של ויברציות.
ברגע שאנו מציעים ויברציות לכל אשר ישנו, חוק המשיכה יאגד אותן ויקרב אלינו דומות לה, וכך נקבל את מה שאנו מכנים "החיים שלנו", כלומר ההתנסויות והתופעות שאנו עדים להם. ברגע שנגיב אליהם, נקבל עוד שכמותם…

על מנת שתתקבלנה התנסויות, חוויות ומפגש עם תופעות חדשות, עלי להציע לכל אשר ישנו ויברציות חדשות. כלומר, מחשבות חדשות.
על מנת לחשוב מחשבות חדשות, השונות מכפי שחשבתי עד עכשיו, ולהרגיש שונה מכפי שהרגשתי עד עכשיו, עלי לקרב אלי רעיונות אחרים מאלו שיש לי כעת. עלי לאמץ אל עצמי רעיונות אנרגטים.
אני מטפח את המחשבות, את הרגשות ואת האמונות, מתוך הרעיונות שאני מאמין באמיתותם ומסכים להם.

 

שלכם באהבה,
רפאל בר לב

ESIM© – Energy Streams into Matter

 

 

השארת תגובה