להרגיש טוב, הדרך המובילה לכל מקום!

פשטות הינה הדרך לכל מקום
זה לא באמת משנה איך וכיצד הגעתי לכאן, הנה אני כאן. ומה שבאמת חשוב הוא לאן פָּנַי מוּעָדוֹת! צילום: איריס בר לב

 


הִתְאַחֲדִי הֵימִנִי, הָשִׂימִי הַשְׂמִילִי; אָנָה, פָּנַיִךְ מֻעָדוֹת. (שמואל כא)

כל הכוח, כל העוצמה האישית שלי נמצאים כאן בעכשיו.

כל מה שאני צריך לו על מנת להיות האדם שאני מעוניין להיות ולחיות את החיים כפי שהתכוונתי לחיותם, בשמחה ובנעימות, נמצא כאן בעכשיו שלי.
אני מעוניין לאפשר לשפע שנמצא בעכשיו שלי, השפע שמכיל את כל מה שאני רוצה, לזרום בקלות, בנינוחות ובפשטות לתוך הקיום שלי.

איך אני עושה את זה?

אני מקבל כמובן וכברור ששפע הינו המצב הטבעי לי ואני מכיר בכך ששפע הוא המצב הטבעי בכל אשר ישנו. שפע הוא החומר אשר ממלא את כל אשר ישנו בכל היקומים.
אני עושה זאת על ידי כך שאני מאמץ אלי את הרעיון האנרגטי הזה, ואינני מחפש או מבקש לכך אישורים מהסביבה. החלטתי שזה כך עבורי, והחלטתי מבחינתי, מספקת.
עולמי הפנימי הינו הסמכות היחידה שאני קשוב לה!!!

מכאן ואילך אני מטפח בקרבי את רעיון השפע, אני מעניק לו תשומת לב, אני מטפח אותו, אני מיצר תמונות מנטליות אודותיו, מוצא דרכים לבטא אותו, מוצא ומטפח עושר של מילים לתאר אותו ואני מוליד בתוכי אמונה שעם הזמן הופכת לידיעה שכך הם הדברים.
שפע הינו הדבר הדומיננטי והבלעדי, בכל אשר ישנו.
רעיון אנרגטי זה שאני חוזר והוגה בו, חוזר ומשנן לעצמי, ממלא את כל החלל הפנימי שבי עד שלא מתאפשר לי לחשוב אחרת.
מחשבות שונות מזו, אינן מתעוררות בי ואט אט הן עוזבות את הקיום שלי, בחיפושן אחר נשא אחר שיזין אותן ויעניק להן חיות, אני לא מזין אותן ואין להן מה לחפש אצלי. כך אני עושה זאת!
כך עשיתי ביחס למחשבות שאירחתי עד עתה ובאותו האופן אני נוהג לגבי המחשבות שאני מעוניין לארח מכאן ואילך, כך בדיוק נוהגים כולם. בדרך כלל ללא מודעות וללא תשומת לב. בשפתי זה מכונה: יצירה מתוך ברירת מחדל.

ומהו הרעיון האנרגטי שאני מציע לאמץ?

שפע הוא הדבר היחיד הקיים באמת בכל אשר ישנו, וכל אשר ישנו כולל אותי בתוכו.

כניסוי, צאו לספור את כמות העלים באחד העצים בגינה הקרובה, או את מספר גרגירי החול שאתם אוחזים בכף היד או את מספר הפרחים בשדה קרוב ותבינו ללא כל ספק ששפע הוא הנוכחות האמיתית והבלעדית.
חֶסֶר, הינו המצאה של האדם. המצאה שהאדם נלכד בה וכעת הוא מוצא את החֶסֶר שהוא יצר, בְּשֶׁפַע.

כאשר אני פוקח את עיניי ומסתכל אל העולם שמסביבי, אני רואה שפע בכל מקום אליו אני מתבונן. כל דבר, ואין זה משנה אם אני מייחס לו תכונות חיוביות או שליליות, כל דבר נמצא בְּשֶׁפַע וזורם וגדל בתואם עם תשומת הלב שאני מעניק לו.

שפע הינו המצב הפשוט ביותר האפשרי.

אנחנו משוכנעים שעל מנת לטעום שפע בחיינו, עלינו לעשות כל מיני דברים.
אנחנו משוכנעים ששפע איננו מצב טבעי ושעלינו ליצור אותו או לגרום לו בכל מיני דרכים, להתרחש.
אנחנו משוכנעים ששפע הינו מנת חלקם של יחידים, כאלו שנולדו עם "כפית זהב בפה", או שעשו מעשים שהביאו לכך שכעת יש להם מהמחצב "הנדיר" הזה.
אנחנו משוכנעים שיד נעלמה גוזרת את גורלנו ואנחנו היננו, כפי שהמדען הדגול אינשטיין ניסח זאת "אבק חולף בחלל היקום" ואם אינשטיין אמר, מי אני ש… וזו רבותיי אחת מטעויותיו הגדולות. (מעניין לאן היה מדען וחוקר מופלא זה מגיע, לו הייתה עומדת לרשותו ההבנה שאנו היננו המייצרים של כל היקום הזה, מעניין…).
אנחנו משוכנעים….ומשוכנעים…ומשוכנעים. משוכנעים, כי הצליחו לשכנע אותנו ואנו קיבלנו זאת כאמת.
היסטוריה שלמה של רעיונות שגויים טופחה על ידינו. ומאחר וכל רעיון הוא במהותו רעיון אנרגטי וכל רעיון אנרגטי מייצר סביבו את האַטְמוֹסְפֵרָה האנרגטית התואמת אותו, חוק המשיכה שהינו חוק נטרלי, מגיב לכך.
חוק המשיכה דואג לספק לנו את ההוכחות לצידקת הרעיונות שלנו. ואת ההוכחות הוא מספק בְּשֶׁפַע, כך שגם את הספקן הגדול ביותר, ניתן לשכנע.

"Your Wish IS My Command", זה לא אמירה סתמית הלקוחה מסיפור ילדים נשכח. אמירה זו מתארת את מערכת היחסים המתקיימת כל העת בין האדם לבין כוחות היצירה, חוק המשיכה וחוקי היקום.

 

צילום: איריס בר לב

 


על מנת להתקרב אל ההבנה של מה אנחנו באמת בתוך כל המארג הזה, ואיך שֶׁפַע הוא באמת מצבנו הטבעי, אנחנו מתבקשים לעשות שני דברים.
הדבר הראשון אותו אנו מתבקשים לעשות הוא

עלינו לעשות כל שביכולתנו, לא להביט אחורה. לא להביט אל המקום ממנו באנו, אלא להשיר מבט אל המקום אליו אנו מעוניינים ללכת.

והדבר השני שאנו מתבקשים לעשות הוא

עלינו להחליט שלהרגיש טוב, לא חשוב מה הסיבה, הינו הדבר החשוב ביותר עבורנו. ואז למצוא כל דרך להרגיש טוב, ולייצר בנו הרגשה טובה.

כי ברגע שאנחנו מרגישים טוב, הצלחנו למצוא את הרגש של השפע. שֶׁפַע תמיד מרגיש טוב.
וברגע שהצלחנו למצוא את הרגש של השפע, שֶׁפַע חייב לזרום אלינו מכל עבר, זה חוק! "זה אשר דומה, אל תוך עצמו נמשך".

אנחנו לא מתבקשים לעבוד, איננו מתבקשים להתאמץ, איננו מתבקשים להיכנס למשמעת, או לגייס רצון, או לעשות תרגילים וצומות וסיגופים וכל שאר הטכניקות שבני אדם המציאו.
כל שאנו מתבקשים…כל שאנו מתבקשים! הוא דבר אחד בלבד למצוא סיבה להרגיש טוב!!! ואת כל השאר להשאיר בידיים המאוד מאוד נאמנות של היקום האוהב וחוק המשיכה.

האדם ה"רציונלי", האדם "שרגליו על הקרקע", זה "שמכיר במציאות", זה שיש לו "ניסיון חיים" והיודע דבר או שניים אודות הקיום הזה ומהו באמת, יבוא ויטען:
"נו באמת.. אתה רוצה לומר שאם אני ארגיש בטוב, כך סתם ביום אביבי אחד ללא כל אזהרה מוקדמת, כל הבעיות שלי יפתרו?…באמת, תהיה רציני".

……אני אספק את התשובה לטענה הזו, ואני מבטיח לעשות זאת ביסודיות. אולם לצורך כך עלינו להיפגש.

 

 

"Leave the mirror and change your face.
Leave the world alone and change
your conception of yourself."

Neville

 

 

שלכם באהבה,
רפאל בר לב

ESIM© – Energy Streams into Matter

 

 

 

 

השארת תגובה