אַטְמוֹסְפֵרָה אנרגטית

זה מאוד מאוד פשוט לייצר הרגשה טובה. אני מכיר בפני עצמי שאני מעוניין להרגיש בטוב. אני תר אחרי משהו שיעורר בי הרגשה שכזו וברגע שאני מוצא, אני אוחז בזה בשתי ידיי ובשתי רגלי ונצמד אל ההרגשה ככל שביכולתי. עם הזמן יכולת זו, כמו כל דבר שמתורגל, הופכת לפשוטה וזמינה לי בקלי-קלות. צילום: אנונימי

מהו הדבר שיותר מכל משפיע על הרגשתנו הכללית ועל מצבנו הגופני?

התשובה היא: האופן בו אנו מרגישים והמחשבות אותן אנו מטפחים.

היופי בכך הוא ששני מרכיבים אלו, ניתנים לעיצוב והתאמה על ידינו.

האנרגיה שאנו מיצרים בגוף סביב כל עניין שהוא, בעזרת הרגשות והמחשבות, קובעת את האַטְמוֹסְפֵרָה האנרגטית שאנו שוהים בה ומשפיעה ישירות על מצבו של הגוף.

בכל רגע נתון אנו מיצרים את האַטְמוֹסְפֵרָה האנרגטית, שהשלכותיה יבואו לידי ביטוי במחר שלנו. במילים אחרות, אנחנו מיצרים את העתיד שלנו על ידי האופן בו אנו חושבים ומרגישים בעכשיו. אנחנו בדרך כלל לא רואים את הקשר בין האופן בו אנו חושבים ומרגישים עכשיו, לדברים שקורים לנו במחר שלנו (במחר, אני מתכוון לזמן עתידי כל שהוא). זאת מהסיבה הפשוטה שנכנס רכיב הזמן אשר מפריד בין ההרגשה/הרגש והמחשבה שאנו מארחים בעכשיו, לתוצרים שמחשבה ורגש זו עומדים לייצר במחר.
אולם תמיד וללא יוצא מן הכלל, מחשבה והרגשה אשר צוברים מומנט בעכשיו שלנו, מיצרים אַטְמוֹסְפֵרָה אנרגטית אשר משדרת את גליה אל עבר העתיד שאנו עומדים לפגוש. אנחנו מיצרים בעכשיו את העתיד (המחר) שלנו!

לפני שאנו נכנסים יותר לעומק, חשוב לי לציין ולהביא להכרה שלנו את העובדה הבאה: המחשבות שאנו חושבים וההרגשות שאנו מרגישים, אינם התרחשות סתמית או מקרית אשר חולפת דרכינו. המחשבות שאנו מארחים בעיקר כשהן מלוות ברגש חזק, הינן כוח יצירה בעל עוצמות בלתי נתפסות ממש, עוצמות היכולות לברוא מתוך החומר הקוסמי חסר הצורה, מציאות ממשית, כזו שלא הייתה לפני כן בכל ההיסטוריה של היקום!
במילים אחרות, האַטְמוֹסְפֵרָה האנרגטית שאנו מקיימים בתוכנו, היא הקובעת באופן מוחלט את מהלך והתנסות חיינו. אף אחד אחר לא יכול ליצור במרחב שאנו מאכלסים. אנו עושים הכל לבדנו במו ידינו. אני יודע ומכיר בכך שזה לא נראה כך, זה נראה כאילו "ההוא וההוא עשו לי ואם הם לא היו עושים כך וכך, זה לא היה קורה לי" וכדומה.
ולמרות שעל פניו נראה כאילו מישהו אחר פועל ויוצר במרחב שלי, אין זה כך. אני מזמין את האחר ומכניס אותו למרחב שלי, בעיקר על ידי האַטְמוֹסְפֵרָה האנרגטית שאני מייצר, האנרגיה שאני קורן ואת מה שאני מושך אליי כתוצאה מכל זה, דרך נקודת המשיכה שלי (Point of Attraction).

אַטְמוֹסְפֵרָה אנרגטית זו, כמו המחשבות שאני חושב והרגשות שאני מארח, הינה בעלת כוח מגנטי וויברציה חזקים לאין שיעור. כוח מגנטי וויברציה זו נפלטת/מוקרנת אל המרחב הקיומי וחוק המשיכה שהינו הכוח המארגן החזק ביותר בכל אשר ישנו, מחבר/מאגד אל אנרגיה מגנטית זו, אנרגיות בעלות רטיטה דומה.

חוק המשיכה אומר: "זה אשר דומה, אל תוך עצמו נמשך".

היופי המדהים בכל זה הוא בכך שאַטְמוֹסְפֵרָה אנרגטית זו על כל העוצמה המתקיימת בה, ניתנת לעיצוב ולהכוונה בקלות רבה וזה עיקרו של מאמר זה.
אני מעוניין שנדע ונגלה שביכולתנו לעצב ולתת כיוון לאַטְמוֹסְפֵרָה האנרגטית שאנו מייצרים בקרבנו.

אנחנו לא זקוקים לקרוא הררי ספרים על מנת לדעת כיצד לעשות זאת. אנחנו לא זקוקים לבלות שנים באקדמיה על מנת לדעת כיצד לעשות זאת. אין כל צורך ללכת לסדנאות או לבלות שנים במנזרים, על מנת לדעת כיצד לעשות זאת. אנחנו לא צריכים אף אחד ובוודאי לא בעלי סמכות על מנת לדעת כיצד לעשות זאת. המקום בו אנו נמצאים הינו המקום הטוב ביותר שאנחנו יכולים לבקש עבור עצמנו על מנת להתחיל. כל היקום מתארגן בהתאם, ברגע שאנחנו מחליטים שעכשיו הינו הזמן הנכון ביותר מבחינתנו להתחיל.
נצהיר "הנה אני, ואני מוכן, אני מוֹכָן….מוֹכָן…מוֹכָן".
מוכן לְמַה???
מוכן…מוכן למה שעומד להגיע,
מוכן להרגשה העושה את דרכה אליי,
מוכן לוותר על המאבק,
מוכן להרשות לעצמי להתפנק,
מוכן לוותר על המאמץ,
מוכן לאפשר לדברים להגיע בקלות,
מוכן לוותר על הצורך להצדיק את קיומי,
מוכן להרגיש טוב, 
מוכן להרגיש, סתם להיות ולהרגיש,
אני מוכן להרשות לעצמי לשבת מספר רגעים בשקט ולהקשיב,
אני מוכן פשוט להיות, אני.
אני מוכן, אני מוכן, אני מוכן…..

כל שאנו צריכים הינה מידה צנועה של אנרגיה שיש בה מידה צנועה של יציבות ובעיקר בעיקר את החשק והרצון והמוכנות, להרגיש בטוב.
ברגע שאני מסכים להיות במצב של מוכנות, כל כוחות היקום ירתמו לתמוך בי!

אם התעורר בנו הדחף, החשק, הרצון, להרגיש בטוב ואנחנו קשובים לו, אנחנו בדרך הנכונה ובמקום הנכון שבו אנו יכולים להיות בתשומת לב לאַטְמוֹסְפֵרָה האנרגטית המתקיימת בנו. בעזרת כמה כלים פשוטים להפליא ונעימים לשימוש, אנחנו יכולים להתחיל להשפיע על הכיוון שבו ואליו האנרגיה שלנו נעה. זה פשוט באופן בלתי רגיל. פשוט וזמין לכל אחד בכל מקום בו הוא/היא נמצאים.

אנחנו מגרים את האנרגיה לתנועה על ידי הֵעָנוּת לחשק המתעורר בנו. החשק המתעורר בנו הינו כוח דחף מיוחד במינו וכשאנו מרגישים בטוב עם החשק המתעורר בנו, חשק זה אוסף אליו את כל המרכיבים הנחוצים לו על מנת לבוא לביטוי מלא.

 

אני יכול לייצר את ההרגשה הטובה של עצמי, כי אני בוחר בכך.
כל סיבה יכולה להיות הסיבה לחגיגה של הרגשה טובה. נדרשת אותה מידה של השקעה אנרגטית, אותה יכולת, אותה מידה של כוח רצון, את אותו החשק על מנת לייצר הרגשה טובה, כמו לייצר הרגשה שאינה טובה. הדבר היחידי השונה הוא שאני מחליט לשנות את הכיוון אליו תשומת ליבי נתונה ואת הכיוון אליו אני מזרים את האנרגיה העומדת לרשותי. אם אני עושה זאת זמן ארוך דיו, חוק המשיכה ידאג שייווצר מומנטום בכיוון החדש שבחרתי. צילום: איריס בר לב

 

מהם הכלים הפשוטים אשר בעזרתם אני יכול עצב את האַטְמוֹסְפֵרָה האנרגטית שאני נמצא בה ועל ידי כך את האנרגיה שאני משדר ובעיקר בעיקר את נקודת המשיכה (Point of Attraction), אשר קובעת מה אני מושך לעברי מהשפע האנרגטי של כל אשר ישנו? 

על כך ועוד…בחלקו השני של המאמר. להתראות:)

להמשך קריאה ולמעבר לחלק ב', לחץ כאן.

שלכם באהבה,
רפאל בר לב

ESIM© – Energy Streams into Matter

השארת תגובה