אַטְמוֹסְפֵרָה אנרגטית – כלים להרגשה טובה. חלק א'

כשאני קשוב להרגשות המתקיימים בי, אני מרגיש בהירות ויציבות, הנפש שלי מאוזנת יותר, הגוף שלי קורן חיות ועוצמה, אני מגלה כוחות פנימיים הנמצאים בי וכעת הם מתעוררים ואני אוהב את ההרגשה הנולדת בי. אני קם בבוקר עם שמחה וצפייה ליום החדש, אני סקרן לראות מה היום נושא בכנפיו. אני מוצא את עצמי ערני, קשוב ורגיש לרחשים הפנימיים שבי וההרגשה הזו נעימה לי. צילום: איריס בר לב

אנחנו יכולים לארגן את האַטְמוֹסְפֵרָה האנרגטית שאנחנו נמצאים בה במספר דרכים פשוטות וקלות לביצוע.
הדבר הראשון שעלינו "לעשות", הינו להסכים מראש לכך שעשייה זו פשוטה וקלה. המצב המנטלי שֶׁנִּמָּצֵא בו ה- State of Mind איתו נתחיל, יקבע רבות את אופייה של הדרך שננוע בה.
"זה קל. זה באפשרותי. יש לי היכולת והמסוגלות. אני יכול במידה זו או אחרת לברור בעדינות את המחשבות שאני מארח. אולי לא עשיתי זאת לפני כן, אבל ראיתי לאורך חיי שדברים שהיו לי חדשים ולא מוכרים, הצלחתי להתיידד איתם ולעשותם זמינים ופשוטים עבורי. אני יודע שאני מעוניין להרגיש בטוב, וידיעה זו מספקת לי את הכוחות הנחוצים לי. אני לא מחויב לשום דבר ולשום תוצאה ואינני נמדד או נבחן. מה שאני עושה, אני עושה כי בא לי וכיף לי לעשותו. אני אוהב להיות סקרן, אני אוהב לגלות דברים חדשים ואני אוהב הרפתקאות והנה אחת מרתקת לפניי…."
מחשבות מהסוג הזה ודומות להן, מייצרות בנו את המומנטום הראשוני אשר בעזרתו אנחנו יכולים לנוע בכיוון שאנו מעוניינים.

 

הבוקר.

הבוקר הוא אחד הזמנים היקרים עבור הלומד. אני אציין בהמשך חלק מהסיבות ההופכות אותו לכזה, אולם הצעתי היא להתחיל להתכוונן ולחשוב על דרכים בהן ניתן יהיה להשתמש בדקות הראשונות של הבוקר, על מנת לייצר הרגשה רצויה.
על מנת להבין את האפשרות העומדת לרשותנו מדי בוקר אנחנו צריכים לדבר מעט על שעות השינה.
כשאנחנו ישנים המערכת הפנימית/האנרגטית שלנו, הדבר שכאן אנחנו מכנים האַטְמוֹסְפֵרָה האנרגטית, איננה פעילה. במצב הזה בו היא לא פעילה, היא בעצם עוברת סוג של ריסט – אִתְחוּל. כך שכאשר אנו מקיצים בבוקר, עומד לרשותנו פרק זמן, אמנם קצר יחסית, להעניק למערכת הניטרלית כיוון המועדף עלינו.

מדי בוקר בבוקרו, כשאנו מקיצים משנת הלילה, אנחנו במובן מסוים נולדים מחדש. בשנת הלילה, ההכרה שלנו עוזבת את הקיום הזה באופן מלא. יש לכך השלכות דרמטיות, כי הקיום הזה כפי שאנו מכירים אותו, הוא ההכרה שלנו וכשהכרה זו איננה פעילה במימד הזה, המימד הזה מפסיק להתקיים מבחינתנו. אני מתאר לעצמי שזה נשמע כרגע כמו פרק מסיפור בדיוני, אבל אנחנו נעמוד על כך ביתר הרחבה במהלך הפגישות של קבוצות הלימוד. כאן אני בוחר להביא ציטוט של הוגה דעות קרוב לליבי אשר חזר ואמר:

"Consciousness is the one and only reality, it is the first and only cause-substance of the phenomena of life." (Neville Goddard. "The Power of Awareness")


על מנת לפתוח בפנינו את האפשרות להיות זמינים בבוקר, למחשבות המייצרות הרגשה טובה כשחושבים אותן, עלינו להכין את התשתית לכך עם לכתנו לישון.
האַטְמוֹסְפֵרָה האנרגטית אשר ממנו אנו נפרדים מהיום שהיה, יהיה המקום הראשון אשר נפגוש עם היקיצה בבוקר. כך שאם אנחנו מעוניינים לפגוש בבוקר מחשבה שמייצרת הרגשה טובה, עלינו לעשות כל שביכולתנו על מנת שהמחשבה איתה אנחנו מסיימים את היום, תהיה טובה וממקום זה לשקוע לשינה. אם נחזור ונעשה זאת מספר ערבים ברציפות, בחלוף מספר ימים מובטח לנו כי נתעורר בבוקר להרגשה ולמחשבה חדשה כזו שתעורר בנו הרגשה טובה מזו שהיינו רגילים לה.
כמו כל דבר חדש ולא מוכר, תרגול הינו הכלי היעיל ביותר להפוך זאת להרגל רצוי. אנחנו נרחיב בנושא חשוב זה, במהלך הפגישות של קבוצות הלמידה. אני בטוח שמי שימצא את הנושא מעניין, יוכל לפלס את דרכו בקלות ולמצוא את האופן התואם אותו ביותר לממש את אשר נכתב עד כאן. בעצם מה שאני מעוניין לומר הוא:
אל תמתינו לקבוצות הלימוד, תתחילו עכשיו במקום בו אתם נמצאים.
ככתוב:
"וְאַל תֹּאמַר לִכְשֶׁאֶפָּנֶה אֶשְׁנֶה, שֶׁמָּא לֹא תִפָּנֶה" (אבות ב, ד)

 

 

אַטְמוֹסְפֵרָה אנרגטית – כלים להרגשה טובה
אַטְמוֹסְפֵרָה אנרגטית – כלים להרגשה טובה. צילום: איריס בר לב

 

לחץ כאן להמשך קריאהאַטְמוֹסְפֵרָה אנרגטית – כלים להרגשה טובה חלק ב'

 

שלכם באהבה,
רפאל בר לב

ESIM© – Energy Streams into Matter

 

השארת תגובה